Mee bouwen aan onuitputbare energie

Toen wij EnergyKing startten, hadden we het doel voor ogen om door middel van technologie goedkope, hernieuwbare en onuitputbare energie binnen zoveel mogelijk mensen hun bereik te brengen. Dat is ook wat we dagelijks doen. We ontwerpen systemen die zonlicht omzetten in elektriciteit, of we halen warmte uit de omgeving om die in je huis te stoppen. Tegelijkertijd proberen we jouw energie rekening drastisch te doen dalen. Wij geloven in investeren in hernieuwbare energie, en doen dat samen met jou.

Jouw Team

<center>Lucas Robberechts</center>

Lucas Robberechts

Zaakvoerder

Lucas zit samen met Wiet aan het roer van EnergyKing. Warmtepompen en multi-energiesystemen kennen voor hem geen geheimen. Samen met een groeiend dynamisch team wil hij iedereen klaar maken voor morgen.


T: +32 16 41 62 10
E: lucas@energyking.be

<center>Wiet Vande Velde</center>

Wiet Vande Velde

Zaakvoerder

Samen met Lucas bestuurt Wiet het bedrijf EnergyKing. Hij weet alles over zonnepanelen en laadpunten. Samen met een groeiend dynamisch team wil hij de wereld beter achterlaten dan dat we haar kregen.

G: +32 487 625 995
T: +32 16 41 62 10
E: wiet@energyking.be

<center>Tobe Van Rompaey</center>

Tobe Van Rompaey

Projectleider Airco

Tobe staat aan het hoofd van ons aircoteam. Deze handige jongeman kan je vragen beantwoorden over technische bezoeken en lopende werven.


G: +32 476 72 21 09
T: +32 16 41 62 10
E: tobe@energyking.be

<center>Pieterjan Broos</center>

Pieterjan Broos

Projectleider Warmtepompen

Van technische bezoeken tot uitvoering tot en met interventies, Pieterjan is de man van de warmtepompen.


G: +32 478 31 12 80
T: +32 16 41 62 10
E: pieterjan.broos@energyking.be

<center>Wout Hamers</center>

Wout Hamers

Projectleider Industriële Zonnepanelen, Thuisbatterijen en Laadpunten

Specialist in technische bezoeken en installaties van grote zonnepaneel projecten. Ook voor al jouw vragen ivm thuisbatterijen en laadpunten kan je bij hem terecht.

G: +32 496 15 47 87
T: +32 16 41 62 10
E: wout@energyking.be

<center>Wouter Drumont</center>

Wouter Drumont

Projectleider Ventilatie

Als erkend ventilatieverslaggever verzorgt Wouter de technische bezoeken en installaties van onze ventilatieprojecten. Zit je met technische vragen over jouw project? Contacteer hem!

G: +32 487 64 37 43
T: +32 16 41 62 10
E: wouter.drumont@energyking.be

<center>Piet Dreezen</center>

Piet Dreezen

Projectleider Zonnepanelen

Piet verzorgt de technische bezoeken en installaties van al onze zonnepaneel projecten. Geen dak is hem onbekend.


G: +32 479 63 02 62
T: +32 16 41 62 10
E: piet@energyking.be

<center>Lennert Vandeplas</center>

Lennert Vandeplas

Projectleider Zonnepanelen en Thuisbatterijen

Als het over technische bezoeke, zonnepanelen of thuisbatterijen gaat, dan is Lennert DE man met kennis van zaken. Vragen over jouw project? Contacteer hem!

T: +32 472 28 04 74
E: lennert.vandeplas@energyking.be

<center>Jordi Peeters</center>

Jordi Peeters

Coördinator Planning & ICT

Jordi zorgt ervoor dat de technische bezoeken worden ingepland en volgt alle installaties mee op. Hij is ook verantwoordelijk voor onze ICT.

G: +32 472 05 46 75
T: +32 16 41 62 10
E: jordi.peeters@energyking.be

<center>Kris Robberechts</center>

Kris Robberechts

Aftersales

Deze technische man maakt deel uit van het aftersalesteam!


T: +32 16 41 62 10
E: kris@energyking.be

<center>Stijn Gerards</center>

Stijn Gerards

Cost Controller

Stijn is de man van de cijfers. Hij rekent alles na, draait elke rekening ondersteboven en droomt ‘s nachts van Excel rekenbladen. Zonder hem waren we al lang het noorden kwijt.


G: +32 471 49 75 26
T: +32 16 41 62 10
E: stijn.gerards@energyking.be

<center>Rudy Haesevoets</center>

Rudy Haesevoets

Finance en ICT

Onze boekhoudkundige rots in de branding. Alles wat te maken heeft met facturen of ICT neemt Rudy voor zijn rekening.


G : +32 472 32 93 60
T : +32 16 41 62 10
E: rudy@energyking.be

<center>Carolien Boon</center>

Carolien Boon

Office Manager

Carolien bewaart het overzicht over onze binnendienst. Zij leidt alles in goede banen en verzorgt mee de aftersales.


G: +32 474 24 70 22
T: +32 16 41 62 10
E: carolien@energyking.be

<center>Annick Vanleeuw</center>

Annick Vanleeuw

Internal Support

Annick ondersteunt onze vertegenwoordigers en maakt deel uit van het aftersalesteam. Zij volgt mee jouw installatie op vanaf het begin en vindt een weg in alle administratie.


G: +32 476 32 96 36
T: +32 16 41 62 10
E: annick.vanleeuw@energyking.be

<center>Femke Vermaelen</center>

Femke Vermaelen

HR Assistant

Femke neemt de uitrol van onze HR afdeling voor haar rekening. Zij ontfermt zich over gans ons team. Interesse in een job bij ons? Stuur haar een mailtje!


T: +32 16 41 62 10
E: femke.vermaelen@energyking.be

<center>Raya de Rijck</center>

Raya de Rijck

Credit Control

Raya ondersteunt Rudy op vlak van facturatie. Ook bij haar kan je terecht met al jouw boekhoudkundige vragen


T: +32 16 41 62 10
E: raya.de.rijck@energyking.be

<center>Alexia Vroome<center>

Alexia Vroome

Operationeel Administratief Medewerker

Alexia ondersteunt Pieterjan met de organisatie en planning van de warmtepompen. Daarnaast versterkt zij het backoffice team met allerlei administratieve taken.


G: +32 494 66 63 38
T: +32 16 41 62 10
E: alexia.vroome@energyking.be

<center>Alain Rykaert</center>

Alain Rykaert

IT Specialist

Onze redder in nood als het over IT problemen gaat. Hij krijgt zelfs de moeilijkste omvormers aan de praat.

G: +32 475 33 81 39
T: +32 16 41 62 10
E: alain@energyking.be

<center>Jonas Vanderlinden</center>

Jonas Vanderlinden

Magazijnier

Deze gestructureerde kerel brengt ons magazijn piekfijn in orde en zet alle bestellingen klaar. Geen enkele levering kan nog verloren gaan.

T: +32 16 41 62 10
E: magazijn@energyking.be

<center>Olivier Delgado Pérez</center>

Olivier Delgado Pérez

Energie-expert

Als energie-expert bij EnergyKing volg ik van dichtbij de laatste trends en ontwikkelingen op vlak van hernieuwbare energie.

T: +32 16 41 62 10
E: olivier.delgado@energyking.be

<center>Miguel Polido Pilo</center>

Miguel Polido Pilo

Energie-adviseur

Bij Miguel kan je terecht met al jouw vragen over zonnepanelen, thuisbatterijen en airco. Hij zal steeds voor jou klaarstaan met raad en daad.


G: +32 485 87 45 44
T: +32 16 41 62 10
E: miguel@energyking.be

<center>Jo Lodewijckx</center>

Jo Lodewijckx

Energie-adviseur

Aan Jo kan je alle technische vragen stellen. In zonnepanelen en thuisbatterijen blinkt hij uit. Hij bekijkt graag samen met jou wat er mogelijk is.


G: +32 456 14 71 64
T: +32 16 41 62 10
E: jo@energyking.be

<center>Thomas Vanderick</center>

Thomas Vanderick

Energie-adviseur

Bouw samen met Thomas aan een groene toekomst. Hij is één van onze experts in zonnepanelen en laadpunten.


G: +32 471 42 75 64
T: +32 16 41 62 10
E: thomas@energyking.be

<center>Dieter Vincke</center>

Dieter Vincke

Energie-adviseur

Warmtepompen kennen geen geheimen voor deze jongeheer. Bekijk samen met hem hoe je een gebouw energiezuinig kan maken.

G: +32 468 28 38 72
T: +32 16 41 62 10
E: dieter@energyking.be

<center>Kristof Umans</center>

Kristof Umans

Energie-adviseur

Gespecialiseerd in lucht-lucht warmtepompen en zonnepanelen. Investeer samen met Kristof in hernieuwbare energie.

G: +32 473 49 56 65
T: +32 16 41 62 10
E: kristof.umans@energyking.be

<center>Oliver Nagels</center>

Oliver Nagels

Energie-adviseur

Oliver is één van onze adviseurs die zich toelegt op laadpunten en zonnepanelen. Bekijk samen met hem wat er mogelijk is bij jouw thuis en hoe je jouw energierekening kan doen dalen.

G: +32 468 02 12 47
T: +32 16 41 62 10
E: oliver.nagels@energyking.be

<center>Stefaan Van Gerven</center>

Stefaan Van Gerven

Energie-adviseur

Stefaan helpt je graag verder met grote zonnepaneel projecten. Hij is een rekenkundig wonder dat samen met jou bekijkt wat de meest interessante oplossing is voor jouw gebouw(en).

T: +32 16 41 62 10
E: stefaan@energyking.be

<center>Thierry Cornette</center>

Thierry Cornette

Energie-adviseur

Thierry helpt je graag verder met al jouw vragen over zonnepanelen!

M: +32 470 63 34 99
T: +32 16 41 62 10
E: thierry.cornette@energyking.be

<center>Tim Becker</center>

Tim Becker

Energie-adviseur

Tim is onze specialist in ventilatie. Verder helpt hij jou ook graag verder met vragen over warmtepompen en totaalprojecten.


G: +32 486 39 13 18
T: +32 16 41 62 10
E: tim.becker@energyking.be

<center>Philippe Pallemaerts</center>

Philippe Pallemaerts

Energie-adviseur

Philippe is de man die de grote zonnepaneel projecten voor zijn rekening neemt. Benieuwd hoe jij als bedrijf de energierekening kan verlagen?

M: +32 468 04 09 16
T: +32 16 41 62 10
E: philippe.pallemaerts@energyking.be

<center>Dominique Put</center>

Dominique Put

Energie-adviseur

Dominique is één van de specialisten in (lucht-lucht) warmtepompen. Verder helpt hij jou ook graag verder met totaalprojecten.


G: +32 472 33 63 31
T: +32 16 41 62 10
E: dominique.put@energyking.be

<center>Steven Joosten</center>

Steven Joosten

Energie-adviseur

Steven is de man van de laadpunten, van kleine tot grote projecten. Daarnaast kan je ook voor zonnepanelen of thuisbatterijen bij hem terecht.


G: +32 479 61 13 46
T: +32 16 41 62 10
E: steven.joosten@energyking.be