Mee bouwen aan onuitputbare energie

Toen wij EnergyKing startten, hadden we het doel voor ogen om door middel van technologie goedkope, hernieuwbare en onuitputbare energie binnen zoveel mogelijk mensen hun bereik te brengen. Dat is ook wat we dagelijks doen. We ontwerpen systemen die zonlicht omzetten in elektriciteit, of we halen warmte uit de omgeving om die in je huis te stoppen. Tegelijkertijd proberen we jouw energie rekening drastisch te doen dalen. Wij geloven in investeren in hernieuwbare energie, en doen dat samen met jou.

Jouw Team

<center>Lucas Robberechts</center>

Lucas Robberechts

Zaakvoerder

Lucas zit samen met Wiet aan het roer van EnergyKing. Warmtepompen en multi-energie systemen kennen voor hem geen geheimen. Samen met een groeiend dynamisch team wilt hij iedereen klaar maken voor morgen.


T: +32 16 41 62 10
E: lucas@energyking.be

<center>Wiet Vande Velde</center>

Wiet Vande Velde

Zaakvoerder

Samen met Lucas bestuurt Wiet het bedrijf EnergyKing. Hij weet alles over zonnepanelen en laadpunten. Samen met een groeiend dynamisch team wilt hij de wereld beter achterlaten dan dat we haar kregen.

G: +32 487 625 995
T: +32 16 41 62 10
E: wiet@energyking.be

<center>Tobe Van Rompaey</center>

Tobe Van Rompaey

Projectleider

Tobe staat aan het hoofd van ons aircoteam. Deze handige jongeman kan je vragen beantwoorden over technische bezoeken en lopende werven.


G: +32 476 72 21 09
T: +32 16 41 62 10
E: tobe@energyking.be

<center>Jan Stas</center>

Jan Stas

Projectleider

Van technische bezoeken tot uitvoering tot en met interventies, Jan is de man van de warmtepompen.


G: +32 484 75 18 64
T: +32 16 41 62 10
E: jan@energyking.be

<center>Piet Dreezen</center>

Piet Dreezen

Projectleider

Piet verzorgt de technische bezoeken en installaties van al onze zonnepaneel projecten. Geen dak is hem onbekend.


G: +32 479 63 02 62
T: +32 16 41 62 10
E: piet@energyking.be

<center>Wout Hamers</center>

Wout Hamers

Projectleider

Specialist in technische bezoeken en installaties van grote zonnepaneel projecten. Ook voor al jouw vragen ivm laadpunten kan je bij hem terecht.

G: +32 496 15 47 87
T: +32 16 41 62 10
E: wout@energyking.be

<center>Kris Robberechts</center>

Kris Robberechts

Aftersales

Deze technische man maakt deel uit van het aftersalesteam!


T: +32 16 41 62 10
E: kris@energyking.be

<center>Lars Cappelle</center>

Lars Cappelle

Support - R&D Engineer

Lars ontwikkelt technieken om alle systemen op elkaar af te stemmen en jouw gebouw echt slim te maken.


G: +32 479 84 50 28
T: +32 16 41 62 10
E: lars.cappelle@energyking.be

<center>Rudy Haesevoets</center>

Rudy Haesevoets

Finance en ICT

Onze boekhoudkundige rots in de branding. Alles wat te maken heeft met facturen of ICT neemt Rudy voor zijn rekening.


G : +32 472 32 93 60
T : +32 16 41 62 10
E: rudy@energyking.be

<center>Carolien Boon</center>

Carolien Boon

Sales en Marketing

Zij is het eerste aanspreekpunt van nieuwe klanten en begeleidt jou naar de man die jij nodig hebt. Carolien verzorgt ook de marketing van ons bedrijf.


G: +32 474 24 70 22
T: +32 16 41 62 10
E: carolien@energyking.be

<center>Brecht Van Den Broucke</center>

Brecht Van Den Broucke

Internal Support

Bij hem kan je terecht voor interventies. Brecht zorgt ervoor dat alles goed wordt opgevolgd en onze klanten kunnen terugblikken op een geslaagde installatie.


G: +32 485 10 53 70
T: +32 84 82 68
E: brecht@energyking.be

<center>Internal Support</center>

Internal Support

<center>Charlotte Mees<center>

Charlotte Mees

Internal Support

Deze jongedame bewaart het overzicht over onze binnendienst. Zij leidt alles in goede banen en verzorgt mee de aftersales.


G: +32 468 45 06 00
T: +32 84 82 68
E: charlotte.mees@energyking.be

<center>Alain Rykaert</center>

Alain Rykaert

IT Specialist

Onze redder in nood als het over IT problemen gaat. Hij krijgt zelfs de moeilijkste omvormers aan de praat.

G: +32 475 33 81 39
T: +32 16 41 62 10
E: alain@energyking.be

<center>Jonas Vanderlinden</center>

Jonas Vanderlinden

Magazijnier

Deze gestructureerde kerel brengt ons magazijn piekfijn in orde en zet alle bestellingen klaar. Geen enkele levering kan nog verloren gaan.

T: +32 16 41 62 10
E: magazijn@energyking.be

<center>Miguel Polido Pilo</center>

Miguel Polido Pilo

Energie-adviseur

Bij Miguel kan je terecht met al jouw vragen over zonnepanelen en airco. Hij zal steeds voor jou klaarstaan met raad en daad.


G: +32 485 87 45 44
T: +32 16 41 62 10
E: miguel@energyking.be

<center>Jo Lodewijckx</center>

Jo Lodewijckx

Energie-adviseur

Aan Jo kan je alle technische vragen stellen. In zonnepanelen en thuisbatterijen blinkt hij uit. Hij bekijkt graag samen met jou wat er mogelijk is.


G: +32 456 14 71 64
T: +32 16 41 62 10
E: jo@energyking.be

<center>Thomas Vanderick</center>

Thomas Vanderick

Energie-adviseur

Bouw samen met Thomas aan een groene toekomst. Hij is één van onze experts in zonnepanelen en laadpunten.


G: +32 471 42 75 64
T: +32 16 41 62 10
E: thomas@energyking.be

<center>Christoph Denies</center>

Christoph Denies

Energie-adviseur

(Lucht-lucht) warmtepompen en totaalrenovaties zijn dagelijkse kost voor Christoph. Bekijk samen met hem hoe je klaar bent voor morgen.


G: +32 472 89 00 25
T: +32 16 41 62 10
E: christoph@energyking.be

<center>Dieter Vincke</center>

Dieter Vincke

Energie-adviseur

Warmtepompen kennen geen geheimen voor deze jongeheer. Bekijk samen met hem hoe je een gebouw energiezuinig kan maken.

G: +32 468 28 38 72
T: +32 16 41 62 10
E: dieter@energyking.be

<center>Kristof Umans</center>

Kristof Umans

Energie-adviseur

Gespecialiseerd in lucht-lucht warmtepompen en zonnepanelen. Investeer samen met Kristof in hernieuwbare energie.

G: +32 473 49 56 65
T: +32 16 41 62 10
E: kristof.umans@energyking.be

<center>Jochen Raymaekers</center>

Jochen Raymaekers

Energie-adviseur

Zet met Jochen een stap in de richting van een duurzame energie-toekomst. Hij is een kei in laadpunten en zonnepanelen.


G: +32 479 01 04 98
T: +32 16 41 62 10
E: jochen.raymaekers@energyking.be

<center>Olivier Delgado Pérez</center>

Olivier Delgado Pérez

Energie-adviseur

Voor meer informatie over lucht-lucht warmtepompen en zonnepanelen kan je bij Olivier terecht. Samen bouwen aan een betere wereld en een groene toekomst.

G: +32 495 70 24 00
T: +32 16 41 62 10
E: olivier.delgado@energyking.be

<center>Stefaan Van Gerven</center>

Stefaan Van Gerven

Energie-adviseur

Stefaan helpt je graag verder met grote zonnepaneel projecten. Hij is een rekenkundig wonder dat samen met jou bekijkt wat de meest interessante oplossing is voor jouw gebouw(en).

T: +32 16 41 62 10
E: stefaan@energyking.be