Mee bouwen aan onuitputbare energie

Toen wij EnergyKing startten, hadden we het doel voor ogen om door middel van technologie goedkope, hernieuwbare en onuitputbare energie binnen zoveel mogelijk mensen hun bereik te brengen. Dat is ook wat we dagelijks doen. We ontwerpen systemen die zonlicht omzetten in elektriciteit, of we halen warmte uit de omgeving om die in je huis te stoppen. Tegelijkertijd proberen we jouw energie rekening drastisch te doen dalen. Wij geloven in investeren in hernieuwbare energie, en doen dat samen met jou.

Jouw Team

<center>Lucas Robberechts</center>

Lucas Robberechts

Zaakvoerder

Specialist in warmtepompen en multi-energie systemen!

T: +32 16 41 62 10
E: lucas@energyking.be

<center>Wiet Vande Velde</center>

Wiet Vande Velde

Zaakvoerder

Vragen over zonnepanelen, van de kleinste tot de grootste installatie: bel mij!

G: +32 487 625 995
T: +32 16 41 62 10
E: wiet@energyking.be

<center>Tobe Van Rompaey</center>

Tobe Van Rompaey

Projectleider

Bij mij kan u terecht met vragen over lopende werven of voor technische uitleg!

G: +32 476 72 21 09
T: +32 16 41 62 10
E: tobe@energyking.be

<center>Jan Stas</center>

Jan Stas

Projectleider

Vragen over installaties van warmtepompen? Contacteer mij!

T: +32 16 41 62 10
E: jan@energyking.be

<center>Piet Dreezen</center>

Piet Dreezen

Project manager zonnepanelen

Specialist in technisch bezoek en installaties van zonnepanelen!

G: +32 479 63 02 62
T: +32 16 41 62 10
E: piet@energyking.be

<center>Kris Robberechts</center>

Kris Robberechts

Aftersales

Het technische hart van de onderneming. Handige harry met bergen ervaring.

T: +32 16 41 62 10
E: kris@energyking.be

<center>Rudy Haesevoets</center>

Rudy Haesevoets

Binnendienst

Finance en ICT

G : +32 472 32 93 60
T : +32 16 41 62 10
E: rudy@energyking.be

<center>Carolien Boon</center>

Carolien Boon

Binnendienst

Sales en Marketing

G: +32 474 24 70 22
T: +32 16 41 62 10
E: carolien@energyking.be

<center>Alain Rykaert</center>

Alain Rykaert

IT Specialist

G: +32 475 33 81 39
T: +32 16 41 62 10
E: alain@energyking.be

<center>Miguel Polido Pilo</center>

Miguel Polido Pilo

Energie-adviseur

Zelfstandig medewerker van EnergyKing die steeds voor u klaarstaat met raad en daad!

G: +32 485 87 45 44
T: +32 16 41 62 10
E: miguel@energyking.be

<center>Jo Lodewijckx</center>

Jo Lodewijckx

Energie-adviseur

De wereld wat groener maken d.m.v. correct advies over hernieuwbare energie!

G: +32 456 14 71 64
T: +32 16 41 62 10
E: jo@energyking.be

<center>Thomas Vanderick</center>

Thomas Vanderick

Energie-adviseur

De wereld wat groener maken door invloed van hernieuwbare energie. U kan mij altijd contacteren voor een gratis offerte.

G: +32 471 42 75 64
T: +32 16 41 62 10
E: thomas@energyking.be

<center>Christoph Denies</center>

Christoph Denies

Energie-adviseur

Eén van de specialisten in warmtepompen. U kan mij altijd contacteren voor een gratis offerte.

G: +32 472 89 00 25
T: +32 16 41 62 10
E: christoph@energyking.be

<center>Dieter Vincke</center>

Dieter Vincke

Energie-adviseur

Eén van de specialisten in warmtepompen. U kan mij altijd contacteren voor een gratis offerte of meer info!

G: +32 468 28 38 72
T: +32 16 41 62 10
E: dieter@energyking.be